+48 727 010 572, +48 601 418 405   office@kfsport.pl     

Usługi

 

 

PODSTAWOWE MATERIAŁY I METODY DRUKU WYKORZYSTEWANE W PRODUKCJI

Thermo Shell

Kest to trójwarstwowy oddychający materiał poliestrowy, łączący w sobie polar z techniczną dzianiną przeciwdeszczową. Dzięki temu połączeniu materiał ten zapewnia maksimum ochrony przed warunkami atmosferycznymi czyli przed deszczem, śniegiem. Między obiema warstwami znajduje się wysokiej jakości membrana odpowiedzialna za ochronę przed wiatrem i odprowadzeanie nadmiaru ciepła na zewnątrz odzieży. Dodatkowym atutem wpływającym na ubrania, głównie kurtki, szytej z tej dzianiny jest doskonała sprężystość, która zapewnia swobodne poruszanie się w każdych warunkach.

 

Poliester

Wykorzystywany jest do produkcji bielizny, koszulek, bluzek, ubrań dla sportowców, plecaków, kurtek, kamizelek i innych ciuchów. Pierwsze zdziwienie budzi fakt, że nie jest to materiał podobny do bawełny, czyli pochodzący "z krzaczka". Poliester to polimer. Polimery to łańcuchy powiązanych ze sobą estrów. Słowem, poliester to włókno syntetyczne. I to najpopularniejsze na świecie. Włókna poliestru służą zarówno do produkcji ubrań, jak i do produkcji plastikowych butelek typu PET. Tak, tak. Wasze ciuchy na siłownię i butelka, z której popijacie wodę mineralną, mają ze sobą więcej wspólnego, niż moglibyście przypuszczać. Zalety poliestru? Nadaje się do… recyklingu i doskonale wchłania wilgoć, co doceniają producenci ubrań sportowych.

 

Wykorzystujemy odzież najlepszych producentów:

SITODRUK


Sitodruk jest wykorzystywany do drukowania jedno i wielobarwnych nadruków. Drukujemy na tekstyliach, papierze, tekturze, foliach i tworzywach sztucznych. Do sitodruku używamy farb plastizolowych, wodnych i rozpuszczalnikowych. Drukujemy skomplikowane nadruki na koszulkach, zdjęcia, rozbawienia CMYK, rozbarwienia spotowe, przejścia tonalne, rastry stochastyczne, stosujemy farby puchnące, wypukłe, brokatowe, złocenia, efekt zamszu, efekt wody, fluorescencyjne, luminescencyjne.

Sitodruk bezpośredni jest najtrwalszą techniką nanoszenia nadruków na bawełnie, nylonach, skórze, poliestrze, papierach, foliach, plastikach i innych podłożach. Technika ta pozwala na wykonywanie nadruków wg kolorystyki Pantone, jak i CMYK – odwzorowujących projekty wielokolorowe z tonalnymi przejściami. Metoda ta charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania odzieży, długotrwałym utrzymaniu barw nadruku, oraz niską ceną przy większych nakładach.

Sitodruk pantonowy (nadruki farbami PANTONE™) nanoszony tymi kolorami, to druki o mocnych, wyraźnych kolorach, idealne do tkanin jasnych jak i ciemnych. Używane farby są głównie wysokiej jakości farbami plastizolowymi dające nadruk o świetnym wyglądzie i trwałości .

Sitodruk na tkaninach CMYK - drukujemy nadruki wielobarwne jak zdjęcia lub grafikę z delikatnymi przejściami tonalnymi. Nadruki farbami triadowymi.

HAFTY


Haft komputerowy to efektowna, elegancka i praktycznie niezniszczalna forma znakowania wszelkiej odzieży. Technika znakowania wyróżnia się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwianie. Stosowana jest przede wszystkim na czapkach, torbach, ręcznikach, tekstyliach. Nasza oferta obejmuje wykonanie haftu do 12 kolorów. Koszt haftu uzależniony jest od wielu czynników. W związku z tym przy zapytaniu o cenę, prosimy o przesłanie wzoru w postaci pliku graficznego (jpg lub rysunek wektorowy).

SUBLIMACJA

Transferowy druk sublimacyjny to rodzaj wysokojakościowego zadrukowywania białych podłoży poliestrowych takich jak tkaniny, dzianiny, ceramika, płyty meblowe czy nawet blachy. Podczas tego procesu specjalne farby drukarskie zawierające barwniki sublimacyjne nadrukowane są najpierw dowolną techniką na papier, a dopiero potem przedrukowywane na podłoża poliestrowe za pomocą płaskich termopras lub prasy rolowej. Druk sublimacyjny daje możliwość wydrukowania absolutnie dowolnego wzoru. Charakteryzuje się on wysoką precyzją i ostrymi konturami. Technika ta charakteryzuje się także brakiem dodatkowej obróbki takiej jak płukanie lub suszenie, a proces jest w pełni ekologiczny.

TAMPONDRUK


Druk tamponowy charakteryzuje się trwałością i dużą wszechstronnością zastosowań. Rodzaj materiału, na który będzie naniesiony nadruk jest bardzo szeroki - są to rodzaju tworzywa sztuczne, metale, drewno itp.

=Posiadane tamponiarki od 1 do 4 kolorów, pozwalają nam na wykonywanie prostych jednokolorowych nadruków oraz również zdjęcia z CMYK-u na takich przedmiotach jak: bidony, breloki metalowe, breloki plastikowe, CD akcesoria, ceramika filiżanki, kubki, długopisy metalowe, długopisy plastikowe, ekologiczne produkty, kalkulatory, etui, opakowania różne, kalkulatory, komórkowe akcesoria, klipsy biurowy, komputer akcesoria, kosmetyczki, kredki,  kuchenne akcesoria, latarki różne i lampki, linijki, lornetki, lusterka, maskotki, medyczne akcesoria, MP3/MP4, narzędzia - miarki, piersiówki - termosy, elektronika na wodę i słońce, kubki stalowe - termoizolacyjne, narzędzia wielofunkcyjne, ołówki drewniane i inne, podkładki pod mysz, pojemniki na biurko, pojemniki z kartkami, radia, ramki na zdjęcia, samochodowe akcesoria, scyzoryki, nożyki, świeczki kadzidełka, USB pamięć, wskaźniki laserowe, zabawki – gry, zabawki - antystres, zapalniczki, zegary, stacje pogodowe, zestawy do wina, zestawy do manicure.

TŁOCZENIE


Kalendarz, portfel, notes, elegancka teczka konferencyjna to znakomite miejsce na personalizację lub logo wykonane techniką tłoczenia. Niezniszczalna wizytówka firmy. Efektowna metoda znakowania, stosowana najczęściej na artykułach reklamowych wykonanych ze skóry i wyrobów skóropodobnych. Polega na trwałym odkształceniu materiału przez odpowiednie wtłaczanie matrycy w znakowaną powierzchnię. Posiadamy możliwości nadania koloru na tłoczeniu. Matryca przygotowywana jest indywidualnie dla każdego logotypu.

GRAWEROWANIE


Grawerowanie laserem YAG do metali oraz laserem CO2 to trwała, precyzyjna oraz efektowna technika znakowania artykułów reklamowych. Stosowana na metalu, drewnie, skórze, jak również na metalach lakierowanych, plastiku, szkle itp. Kolor graweru uzależniony jest od rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest znakowany przedmiot. Do znakowania artykułów reklamowych tą techniką używamy laserów Co2 oraz YAG. Matrycę przygotowujemy na podstawie przesłanych plików graficznych .cdr, .eps, .ai. Grawerowanie, jako forma zdobienia np. gadżetów reklamowych, zawsze podnosi prestiż prezentu. Elegancka i ponadczasowa forma zdobienia sprawdzająca się przede wszystkim na trudnych i twardych podłożach. Laser do metali i niemetali - kompletny system znakowania laserowego na metalach i niemetalach, czysto i trwale znakuje znaki graficzne na wszystkich podłożach - metal, akryl, korek, tkanina, gąbka, szkło, skóra, marmur, matte, nylon, metal lakierowany, tkanina barwiona, laminaty, aluminium anodowane, metal anodowany, bambus, tektura, ceramika, kompozyty, papier, plastyk, poliester, guma, silikon, glazura, drewno, kamień, itp.

FLEX I FLOK


Flex to metoda, w której do nadruku wykorzystuje się gładką folię. Dobre efekty uzyskuje się przy nadrukach wykonanych na materiałach naturalnych (np. bawełnianych) jak i sztucznych. Flock z kolei to metoda, w której do nadruku wykorzystuje się folię pokrytą meszkiem (nadruk wygląda jakby był wykonany z materiału swoją strukturą przypominającego zamsz). Obie metody polegają na wycięciu na ploterze tnącym wzorów ze specjalnej folii, a następnie wygrzaniu wzoru na tkaninę. Metoda ta charakteryzuje się dużą trwałością nadruku i pozwala na wykonywanie pojedynczych egzemplarzy. Nie wymaga poligraficznego przygotowania do druku, co znacznie obniża koszty samego procesu druku. Przy małych nakładach jest to najtańsza metoda nadruku. Głównym kosztem jest cena użytej folii, dlatego koszt jest uzależniony od powierzchni samego nadruku.

Jedynym wymogiem technicznym przy tej metodzie jest przygotowanie projektu w grafice wektorowej. Tą metodą można wykonać nadruki w podstawowych kolorach folii dostępnej na rynku.

PROJEKTY


Na życzenie klienta przygotowujemy projekty graficzne z dowolonej dziedziny, w dowolnej wielkości oraz liczbie kolorów.

LOGOTYPY


Specjalizujemy się także w tworzeniu logotypów dla teamów sportowych, klubów sportowych, firm i instytucji. Oferujemy usługi z zakresu projektowania logo, logotypów, znaków graficznych. Wykonujemy księgi znaków, wektoryzację logo, przeprowadzamy również rewitalizację wizerunku logo.

Logo to nic innego jak graficzna forma symbolu i nazwy firmy. Logo składa się z dwóch podstawowych elementów: znaku czy symbolu graficznego oraz nazwy firmy, często nazywanej logotypem.

Początkiem budowania dobrego wizerunku jest nazwa, jaką firma przyjmuje. Następnie tworzony jest projekt logo, logotypu, który musi być łatwo zapamiętywany oraz kojarzony z zakresem działalności.

 

DYSPONUJEMY BARDZO BOGATYM PARKIEM MASZYN

 


Copyright 2014 - kFsport.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: MRSdesign.pl