+48 727 010 572, +48 601 418 405   office@kfsport.pl     

Oferta


 

OFERUJEMY DLA SPORTU I BIZNESU

Produkcję gadżetów reklamowych, odzieży reklamowej i odzieży sportowej wraz z wykonaniem projektu czy stworzeniem logotypu. W tym wiedziemy prym, a dlatego że posiadamy własną produkcję, chociaż oferujemy także gotowe produkty, bo wtedy cena jest jeszcze bardziej… konkurencyjna.

 

•   Gadżet reklamowy. Z definicji mały przedmiot, który ma na celu utrwalić wizerunek naszej firmy. Są to zazwyczaj: breloki, zapalniczki, długopisy, kalendarze, kubki, koszulki, czapeczki, torby i wiele innych. Jak przebić się przez tak popularną listę? Trzeba dostosować upominek do charakteru naszego potencjalnego lub obecnego klienta. Dlatego wychodzimy naprzeciw nowym ideom. Musimy utwierdzić swoich partnerów biznesowych w przekonaniu, że dobrze ich znamy i jesteśmy godni ich zaufania. Powierzając nam zadanie przygotowania gadżetu, możecie Państwo liczyć na naszą oryginalność i znajomość najnowszych technik wykonania. Staramy się, by każdy upominek był nietuzinkowy i jednocześnie przydatny. Z nami Państwa firma będzie zapamiętana, a pojęcie "Gadżet reklamowy" nabierze nowego znaczenia.

 

•  Odzież reklamowa i sportowa. Czyli ubiór, który kiedyś okrywał goliznę i miał walor wyłącznie użytkowy. Dzisiaj nie tylko okrywa goliznę, lecz ma także znaczenie dla promowania firmy. Firma mniejsza czy większa musi być odpowiednio promowana i pokazywana światu. Na odzieży reklamowej umieszcza się logo firmy, jej opis oraz wszelkie inne informacje. Czasami logo lub napis można interesująco wyhaftować lub naszyć – możliwości jest sporo, lecz zależą one od finansów danej firmy, czyli budżetu wydatkowanego na promocję. Odzież reklamowa powinna być odpowiednio uszyta, starannie wykończona, mająca wiele akcentów promocyjnych, ale nie przeładowana. Osobna dla pań, inna dla panów. Dzieciaki także lubią reklamowe ubranka – kurtki, koszulki, opaski na włosy, światełka odblaskowe. Dzieci są ważnymi konsumentami, zatem warto zadbać o nie szczególnie, aby przekonały rodziców do zakupu danych produktów. Realizujemy także zamówienia dla drużyn amatorskich, szkolnych, klubowych czy zawodowych z indywidualnym nadrukiem. M.in. komplety piłkarskie, koszulki koszykarskie i bluzy hokejowe.

MODEL WSPÓŁPRACY

Zarówno Klient, jak i my możemy obrać model współpracy polegający na jednorazowych projektach, gdzie po zakończeniu zlecenia następuje zakończenie współpracy. Takie zachowanie Klienta niesie ze sobą jednak niebezpieczeństwo nieprzemyślanej strategii, która za każdym razem może być inna, a co również ważne za każdym razem będzie wymyślana przez coraz to inną agencję reklamową. Optymalny model to taki,  w którym partnerzy dobrze się znają, mają opracowane standardy komunikacji, strategii. Dlatego każda ze stron powinna dążyć do możliwie długiego utrzymania takiego stanu rzeczy. Bowiem jest on możliwie najtańszym modelem dla Klienta, który nie jest zmuszany do ciągłego wyważania raz otwartych drzwi. Tworząc kolejne gadżety reklamowe posiadamy już pewne zaplecze, dzięki czemu zyskujemy na czasie, jak i ograniczamy koszty realizacji poszczególnych produktów, reklam. A więc zapraszamy do takiej współpracy.

DO WSPÓŁPRACY ZAPRASZAMY

 

   sportowców

 

związki

 

kluby

 

szkoły

 

teamy sportowe

 

firmy i instytucje

 

organizatorów imprez

 

zarządców obiektów sportowych


Copyright 2014 - kFsport.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: MRSdesign.pl