+48 727 010 572, +48 601 418 405   office@kfsport.pl     

O nas

 

 

PRODUKCJA GADŻETÓW * GRAFIKA

Pomysł stworzenia agencji Kfsport.pl zrodził się pięknego poranka, kiedy grupa zapaleńców działająca w różny sposób dla dobra lokalnego, ogólnopolskiego, europejskiego, a nawet światowego sportu, w różnych dyscyplinach, postanowiła wyjść poza standardowe ramy, wykorzystując nabyte doświadczenie.

Dlatego w Kfsport.pl traficie na osoby, które w swoim życiu mogą w końcu rozwijać skrzydła, realizować swoje szalone pomysły, bez zbędnych ograniczeń, którymi były do tej pory praca w klubach sportowych, w mediach, w agencjach organizujących i promujących różne wydarzenia społeczne, praca dla sportowców firm i instytucji, realizujących projekty sponsorskie.


W naszych głowach rodzą się niekonwencjonalne koncepcje. Koncepcje prowadzące do spełnienia oczekiwań Klienta, który odchodzi od nas zadowolony, z chęcią odniesienia sukcesu, ale co najważniejsze z poczuciem wyjątkowości, dostrzeżenia w tłumie przez kibiców.

Pracują z nami lub współpracują osoby młode, które nie ukończyły nawet 25 lat.  Jednak są także nestorzy, którym nie powinniśmy wypominać wieku, chociaż jakiś czas temu ukończyły 60 lat. Doświadczenie ich wydaje się bezcenne. Tworzą z młodzieżą mieszankę wybuchową, ale to tylko prowadzi do innowacyjnych, skutecznych rozwiązań.

Posiadamy kompetencje, pozwalające zaoferować Klientowi kompleksowe usługi, tworzymy strategię, realizujemy i  kreujemy produkcję, wdrażamy technologię.

Niezależnie od nieustannych przemian, rynkiem rządzą dwie sprawdzone zasady - potrzeba i relacje.

 

Potrzeba skłania do wytwarzania określonego dobra. Relacje decydują o wyborze konkretnej oferty spośród wszystkich innych dostępnych. I każdy wie, że dobre relacje to przejrzysta komunikacja i wzajemne zrozumienie. Dlatego naszą misją jest wspieranie dobrych relacji, dzięki którym wspólnie z Klientami osiągamy wzrost oraz stale rosnące zyski.


Copyright 2014 - kFsport.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: MRSdesign.pl